OZONOWANIE KRAKÓW

ozonowanie, odkażanie, dezynfekcja, nowoczesnymi innowacyjnymi ozonatorami

ozonowanie Kraków

PROFESJONALNE OZONOWANIE KRAKÓW

Oferujemy usługę:

  • ozonowania pomieszczeń, kabin samochodowych, systemów wentylacji
  • odgrzybiania klimatyzacji samochodowej

JAK WYKONUJEMY OZONOWANIE

Do ozonowania stosujemy nowoczesne ozonatory oparte na unikalnej technologii które w procesie ozonowania nie wytwarzają wielotlenków azotu które mogą uszkadzać elektronikę, sprzęt AGD, meble, tapicerkę samochodową. Więcej informacji na stronie https://www.koronaozon.pl/ozonator/

ZALETY OZONOWANIA

Zaletą ozonowania jest wszechstronna, uniwersalna właściwość ozonu. Ozon jest jednym z najskuteczniejszych środków posiadających silne działanie bakteriobójcze, grzybobójcze, dezynfekującę, deodoryzacyjne. Usługa ozonowania pozwala skutecznie usunąć z pomieszczeń: bakterie, wirusy, drobnoustroje, roztocza, alergeny, zlikwidować pleśnie grzyby i ich przetrwalniki. Ozonowanie przywraca w pomieszczeniu sterylną przyjazną dla użytkowników pomieszczeń atmosferę, szczególnie istotną dla osób cierpiących na choroby alergiczne.
Dodatkowo ozonowanie pozwala skutecznie usnąć z pomieszczeń nieprzyjemne zapachy między innymi: dym papierosowy, spaleniznę, stęchliznę, zapachy odzwierzęce i wiele innych.Przy czym warto podkreślić iż ozon nie maskuje zapachów tylko je eliminuje.
Niewątpliwym atutem ozonowania jest jego ekologiczny charakter i neutralność dla środowiska, w przeciwieństwie do chemicznych środków dezynfekujących.Warto podkreślić iż ozonowanie jest znacznie skuteczniejsze od stosowania płynnych środków dezynfekujących. Ozon występując w formie gazowej dociera do wielu zakamarków i miejsc do których nie ma możliwości zaaplikowania tradycyjnych środków dezynfekujących.

Przykładowe realizacje